Ultra Crete oficiālais pārstāvis Latvijā. Īpaši augstas izturības cementa javas maisījumi ar vairāk kā 30 gadu pieredzi

Preču pasūtīšana
Noteikts preču daudzums atrodas mūsu noliktavā. Jārēķinās, ka uz vietas esošās preces var būt nepietiekamā daudzumā Jūsu vēlamajam pasūtījumam. Par jaunu pasūtījumu iepriekš zvanīt pa mob. telefonu 29426797, e-pastu info@deltaurban.lv vai mājas lapas www.deltaurban.lv  sadaļā KONTAKTI, izmantojot automātisko jautājumu formu. Piegādes termiņš ir 14 dienas. Jauniem klientiem bez uzņēmuma līguma, pasūtot preci ir jāveic 50% avansa maksājums. Klientiem ar uzņēmumu līgumu, 20% priekšapmaksa.

Preču saņemšana
Preces ir iespējams saņemt Delta Urban noliktavā, kas atrodas tajā pašā ēkā, kur uzņēmuma ofiss, Ganību dambī 31. Precīzu atrašanās vietu skatīt mājas lapas www.deltaurban.lv sadaļā KONTAKTI. Preces, kas atrodas uz koka paliktņiem, tiks iekrautas Jūsu autotransportā ar autoiekrāvēja palīdzību. Preces iespējams saņemt darba dienās laika posmā no 10.00 - 18.00, iepriekš ierašanās laiku saskaņojot pa mob. telefonu 29168496.

Produktu cenas
Cenas lielceļu uzturēšanas (QC10, M60, IRR u.c.) un ielas segumu sistēmu (Flowpoint, Joint Fix, GSB u.c.) produktiem var iegūt zvanot vai rakstot uz iepriekš norādītajiem kontaktiem, cenas spēkā līdz gada beigām. Šīs ir vairumtirdzniecības cenas. Ja klients vēlas produktu mazāk par vienu paleti, produkta cenai jāpieskaita 20% uzcenojums. Produktu precīzu skaita sadalījumu pa paletēm skatīt pie produktu aprakstiem vai cenu lapā.