Smilšu aizsargšķidrums

Izturīgu un vizuāli baudāmu fleksiblo ielu konstrukciju izveide un uzturēšana noslogotu pilsētu centros un gājēju teritorijās ir vietējo pašvaldību, būvniecības speciālistu un citu mūsu klientu prioritāte. Vienlaikus, savu īpatnību dēļ, fleksiblās konstrukcijas savienojošajos materiālos balstās uz smiltīm, kas nepieciešamas ceļa stabilitātes nodrošināšanai. Agresīva tīrīšana, dabas apstākļu ietekme un augsta spiediena mazgāšanas strūklas var novest pie savienojošo smilšu nodilšanas, negatīvi ietekmējot konstrukcijas izturību.

„Ultracrete Joint Fix“savienojumu fiksators pasargā no savienojošo smilšu nodilšanas. Veidojot elastīgu savienojumu, kas pielīp jebkurai virsmai un savieno ceļa elementus, tas nodrošina ilgstošu ceļa stabilitāti un izturību. Papildus “Joint Fix“ arī veido aizsargslāni uz ceļa, mazinot eļļu, tauku, pārtikas u.c. netīrumu uzkrāšanos. Tas tiek panākts nemazinot virsmas pretslīdēšanas aizsardzību.

„Ultracrete Joint Fix“ir piemērots arī mājsaimniecības lietošanai iebrauktuvju, garāžu laukumu, iekšējo pagalmu u.c. noklāšanai. To var lietot arī  betona stabiem, un ķieģeļu ietvju veidošanai. Produkts ietilpst „Instarmac’s Streetscape“ sistēmā, kurā ir arī ieklājuma betons, gruntējums un plūstošā java.

Joint Fix - smilts cietinātājs bruģa nostiprināšanai.