Ultracrete Cempoint

Ātri sacietējoša šuvju aizpildītāja java pistolē

Ultracrete Cempoint ir cementa kaļķu java, kas atbilst BS7533 prasībām par stingrajām ielu konstrukcijām. Paredzēta atkārtotai ķieģeļu, bloku un akmens sienu apsmērēšanai. Produktu var lietot arī betona celiņu un stabu iecementēšanai. Sajaucot masu ar ūdeni, jūs iegūsiet ar roku sūknējamu javu detaļu apstrādei. Tai ir lieliska savienojamība. Turklāt java ir izturīga pret aukstumu. Ultracrete Cempoint ir saraušanās kompenēšanas mehānisms. Java ir taupīga, kā arī ātri un viegli uzklājama.
Īpašības: Atbilst BS7533. Ātra un viegla uzklāšana ar pistoli. Uz vietas viegli sajaucama ar ūdeni. Nav vajadzīga gruntēšana, laba savienojamība. Lieliski iztur aukstumu. Pieejams plašs krāsu klāsts. Ar saraušanās kompensēšanas mehānismu. Atbilst BS EN ISO 9001:2000, 14001:2004 un OHSAS 18001.

Tehniskie dati:
Testa Temperatūras: Testēts 20°C temperatūrā
Saspiešanas pretestība N/mm2: 28 Dienas - 49.6 N/mm2
Fleksūras pretestība N/mm2: 28 Dienas - 8.30 N/mm2
Iesaiņojums: 20kg papīra maisi ar trīskāršajām sieniņām
Krāsas:  Standarta krāsas: Dabīgi pelēka, Gaiši brūna, Jorkas akmens
Īpatsvars: 15 litri
Atbilsme Standartiem: BS7533
Blīvums: 1550 Kg/m3
Daudzums: 56 uz plātni
Lietošanas laiks: 3 stundas (pēc sākotnējās ieklāšanas)
Uzstādes laiks: 6 stundas (pēdējā uzstāde)
Uzglabāšana: Uzglabāt neatvērtos maisos, tīrā, vēsā un sausā vietā ar temperatūru 5°C - 30°C. Sargāt no pārmērīga sausuma un aukstuma. Ja produkts ir pareizi uzglabāts un izlietots, 6 mēnešu laikā kopš datuma, kas norādīts uz iesaiņojuma, sajaukts ar ūdeni produkts saturēs ne vairāk kā 0.0002% (2 ppm) šķīstošā Hroma (VI) no kopējās sausā cementa masas.
Uzglabāšanas ilgums/ Mēneši: Aizvērta maisa uzglabāšanas ilgums pareizos apstākļos ir 6 mēneši.
Ieteikums: Pievienojiet pulveri ūdenim, nevis ūdeni pulverim.

Apraksts:

Ultra Crete Cempoint apraksts LV